Sponsorlu Bağlantılar

Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

Tiny house evler nadide güzellikleri içerisinde vaktinizi geçirebilmeniz için özel olarak geliştirilmiş yapılardır. Seçkin tasarımları sayesinde kullanıcıların memnuniyetini fazlasıyla kazanabilmektedir. İstediğiniz an istediğiniz kişiler ile içerisinde maksimum güvenli bir şekilde yaşam sürebilirsiniz. Tiny house ile Beykoz dışında kalan farklı alanlarda da kendinize özel konaklama alanları bularak hayatın tadını maksimum keyif içerisinde sürebilirsiniz. Hem iç hem de dış tasarım anlamında sizlerin de memnuniyetini kazanacak bir mimariye sahiptir.

Tiny House Fiyatları
Tiny house fiyatları sahip olduğu modelin özelliklerine paralel olacak şekilde bir fiyata sahiptir. İç mekânın ebatları bu fiyatın değişmesine en büyük etkendir. Büyük alana sahip tiny house modelleri fiyatların arttığı seçeneklerdir. Tasarım özelliklerine, içerisinde hali hazırda bulunan eşyaların oranına bağlı olarak da tekerlekli evlerin fiyatları kendi arasında değişebiliyor.
Deneyimli firmamız sizlerin bütçesine ve ihtiyaçlarına en uygun düşecek şekilde mobil evler arasından en özel çözümleri sunabilmektedir. Özel ödeme seçeneklerinden yararlanan sizlerde tekerlekli evlere yani Beykoz tiny house modellerinden birine kolayca sahip olabilirsiniz.

Tiny House Özellikleri
Tiny house taşınabilir özellikli olması en seçkin ayrıcalıkları arasında yer alıyor. Şehrin ortasında tek bir noktadan kalan sabit ev yerine istenilen noktaya kolayca taşınabilen bir ev ayrıcalığı ile ön plana çıkıyor. Severek uzun yıllar kolayca kullanım imkânı sunuyor. Aileniz ile en temel alanları kullanarak sorunsuz bir yaşamı kolayca sürebilirsiniz.

Firmaya https://peratinyhouse.com linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı