Sponsorlu Bağlantılar

PHP Hosting

PHP Hosting

Php Hosting, web sayfalarının yayına girmesi için internetten barındırma hizmeti sağlayan firmamızdan satın alabileceğiniz hizmettir. Sunucularda bulunan mevcut hosting paketleri iki tür olarak ayrılır. Bunlar Asp ve Php Hosting’tir. İlk aşamada kodlama dilini belirleyip, özgün ve profesyonel bir web sayfasına sahip olabilirsiniz. Php hosting hizmetimiz ile özgünlüğü ve profesyonelliği sunuyoruz. PHP’nin en çok üzerinde durulan ve en güçlü özelliklerinden biri gelişmiş ve geniş veritabanı desteği olmaktadır. Mysql hosting gibi veritabanına yönelik eklentilerden biri kullanılarak veya PDO gibi bir soyutlama katmanı kullanımı PHP ile veritabanı bağlantısı olan web siteleri oluşturmak mümkün duruma geliyor.

PHP Hosting Türlerine Nasıl Sahip Olunur?

Paylaşımlı Web Hosting; bir ana sunucu içinde, birçok web sayfasını, birbirinden izole olarak barındırma ve kontrol paneli ile müşterilerimize sınırlı yönetim sunuyoruz. Güvenlik ve altyapı ayarları, lisans maliyetleri yapılmaktadır. En fazla kullanılmakta olan kontrol paneli cpanel’dir. Mysql hosting paket türlerine bakıldığında:

  • Ekonomik hosting
  • Reseller-Bayi hosting
  • Limitsiz hosting
  • Sanal sunucu

Size ait olan web sunucunu kurarak ya da hazır bir şekilde temin ederek projenizi sunabilirsiniz. Performans ve projenin esnek bir şekilde çalışması için önerilen hizmetlerimizdendir.

PHP Hosting Özellikler

PHP Server tarafından çalışan programlama dili olduğu web sunucusunda çalıştığından kullanıcılara oldukça fazla esneklik sağlamaktadır. PHP ile veri tabanları ve dosyalar ile çalışmak veya görüntülerin değişimi oldukça kolaydır. Genellikle programlama dillerinin önemli bir çoğunluğu sunucu ile çalışsa da Javascript gibi programlama dilleri, istemci ile web tarayıcısı da çalışmaktadır. PHP programlama dilinin kendine özgü olan avantajları, sıklıkla tercih edildiğinde önemli bir rol oynar. Açık kaynak kodlu programlama dili olduğu için, gelişimi ile ilgili katkı veriliyor ve sürekli olarak gelişimi devam ediyor.

Linux tabanlı olan PHP, sanal sunucu ile tüm sunucularda sorunsuz olarak çalışabiliyor. Bu sayede kullanıcılar kaynakla ilgili herhangi bir problem yaşamıyorlar. Google, Twitter, Facebook ve Instagram gibi ünlü platformların API desteği ile kendi bilgileri kolaylıkla kullanılıyor. Ayrıca yardımcı sınıfların desteği ile birçok dosya formatı okunabilir ve üzerlerinde işlem gerçekleştirilebilir. PHP hosting https://www.ozkula.com.tr/hosting avantajları arasında birçok kişi tarafından kolaylıkla geliştiriliyor olması ön plandadır.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu