Sponsorlu Bağlantılar

plastixmold.com

plastixmold.com

Yüksek kaliteye sahip plastik enjeksiyon kalıbı üretimi ve endüstriyel kalıp çözümleri ile öne çıkan firma, sektöründe profesyonel çalışma sistemiyle adından söz ettiriyor.

Türkiye’nin tek dijital kalıp fabrikasına sahip olan firma, kaliteli işçilik, zamanında teslim ve uygun maliyet gibi çözümleri bir arada sunuyor.

Verilen Hizmetler

Alanının öncüsü niteliğinde olan firma, plastik enjeksiyon yanında kalıp revizyonu, CNC kalıp imalatı, Alüminyum enjeksiyon kalıp üretimi gibi alanlarda da faaliyet gösteriyor. Hızlı çalışma, zamanında teslimat ve yüksek kaliteli ürün avantajlarını bir arada sunan firma, müşteri memnuniyeti hedefli hareket ediyor.

Makul Ücretlendirme

Plastik enjeksiyon kalıp fiyatları noktasında da firma, kalitesine uygun en makul ücretlendirmeyi yapıyor ve bu şekilde müşterilerinin mutluluğunu ön planda tutuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu