Sponsorlu Bağlantılar

Prefabrik Yapı İmalatı

Prefabrik Yapı İmalatı

Pratik ve ekonomik olması sebebiyle tercih edilen prefabrik yapıların kullanım alanları da oldukça çeşitlilik kazanmıştır. Sektörde, teknolojik alt yapısı ile olduğu kadar, 30 yıllık deneyimiyle de fark yaratan firma, birçok müşterisine çözüm ortağı oluyor. Firma, 26 bin açık, 8 bin kapalı alana sahip olan tesislerinde, prefabrik yapı bileşenleri, alt yapı ürünleri ve mühendislik yapılarının imalatını yapıyor. Firma, evrensel nitelikte imalat yaparken, ekonomik fiyat prensibinden de taviz vermiyor.

Prefabrik Fabrika Kurulum Hizmeti

Firma, birçok hizmetinin yanı sıra, prefabrik fabrika kurulum hizmetiyle de öne çıkıyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olan firma, müşterileri sürecin her anına dahil ediyor ve şeffaf bir politika izliyor. Firma, anahtar teslim proje yapıyor. Buna ek olarak, firmanın en önemli başarı kriteri, projeyi, taahhüt ettiği günde teslim edebilmesidir. Firma, müşterilerin istedikleri zamanda ve istedikleri kalitede teslimat yapıyor. Bu sebeplerden dolayı, firma, prefabrik yapı sektörünün zirvesinde yer alıyor ve zirvedeki yerini koruyabilmek için, ilkelerine bağlı olarak, çalışmaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı