Sponsorlu Bağlantılar

Puzzle

Puzzle

Bebek yaşlardan itibaren çocukların gelişimine uygun oyuncak alınması uzmanlar tarafından önerilir. Bu öneriler doğrultusunda kaliteli ve güvenilir oyuncaklar tedarik eden firma bruder ve pilsan oyuncak markalarını sitesinde tüketiciye sunuyor.

En Çok Önerilen Oyuncak

Yaş sınırı olmayan oyuncaklar arasında yer alan puzzle hem küçüklere hem de büyüklere önerilen oyuncak olup, bu oyuncak türü çocukların hem fiziksel hem de zihinsel gelişimine katkı sunuyor.

Puzzle oyuncaklar yap boz olarak ta bilinir. Bir bütünün parçalar halinde bölünmesi ve dağıtılan bu parçalardan yeniden bütün oluşturulması olarak tanımlanan oyun her yaşa uygun çeşitli puzzle modelleri ile sitede bulunuyor.

Uygun Fiyatlı

Az parçalı veya çok parçalı puzzle oyuncaklar sitede yer alıyor. Puzzle modelleri görsel ve tarihsel mekanlar, hayvanlar alemi, bitkiler, çocuklar, doğa ve daha akla hayale gelebilen pek çok objeden resmedilerek hazırlanıyor. Hediye edilebilecek güzel bir oyuncak olan puzzle son derece uygun fiyatlıdır. Puzzle oynayarak IQ seviyesini yükseltebilir ve çok parçalı puzzle ile evinize tablolar yapabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı