Sponsorlu Bağlantılar

Sağlıklı Beslenme Ve Egzersizin Adresi

Sağlıklı Beslenme Ve Egzersizin Adresi

Günlük hayatımız içerisinde giyilebilir teknolojinin artışı sitenin bu konuda sağlıklı beslenme ve egzersiz üzerine çalışmalarını başlatmıştır. Giyilebilir teknoloji ile günlük rutinlerin akıllı saatlerle sağladığı bir sistem oluşturulmuştur. Bu sayede hem günlük egzersizlere erişim hem de beslenme rutinleri takip edebilmeyi sağlamaktadır. Geliştirilen teknoloji sayesinde kalıcı davranış değişikliklerin geliştirilmesi ve sağlıklı beslenme sağlanması hedeflenmektedir.

Diyet Saatim Hizmetleri

Kurulan dijital platform ile sağlanan hizmetler şu şekildedir:

  • Kontrol sağlayan uzun ömürlü, pratik kullanım özelliklerine sahip dijital diyet saatleri ile yaşam koçu rolü üstlenmektedir.
  • Dijital saat ile sağlanan özellikler içerisinde dokuz spor moduna sahiptir. Ayrıca akıllı saat ile sosyal medya, telefon aramaları özelliklerine de sahiptir.
  • Etkinlikleri kayıt altına alma özelliği ile online diyetisyen imkanı sunmaktadır.

Diyet Saatim İle Sağlanan Programlar

Akıllı dijital teknoloji kapsamında kişisel antrenör-personel trainer olarak beslenme ve egzersiz programları sunulmaktadır. Sağlıklı beslenme programları, gebelik dönemi, emzirme dönemi, hastalıklarda beslenme, kilo alma ve kilo verme, sporcu beslenmesi olarak gösterilebilir. Egzersiz programları ise vücut geliştirme, kilo verme, sıkılaşma-incelme olarak detaylandırılabilir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı