Sponsorlu Bağlantılar

Sarıyer Kadınlar Plajı

Sarıyer Kadınlar Plajı

Kadınların tüm gözlerden uzak diledikleri gibi deniz keyfi yaşamalarını sağlamak adına hizmet veren Sarıyer kadınlar plajı bünyesinde yer alan uzman ekibi ile sizlere keyifli bir gün geçirme olanağı tanıyor.

Sarıyer Kadınlar Plajı Hizmetleri

Tamamen kadınlara tahsis edilmiş olarak hizmet veren Altınkum kadınlar plajı korunaklı yapısı ile dışarıdaki tüm yabancı gözleri sizleri uzak tutmaktadır. Plaj ve denizi tamamen kum olan Sarıyer kadınlar plajı bir gün boyunca eğlencenin doruklarına çıkabilmeniz için sizlere tüm imkanları eksiksiz olarak sağlamaktadır.

Sarıyer kadınlar plajı içerisinde soyunma kabini, duş, masa ve sandalye, cankurtaran, sağlık kabini gibi birçok imkan bulunmaktadır. Haftanın her günü sizlere hizmet vermekte olan Sarıyer kadınlar plajı ile siz de bir gününüzü dolu dolu yaşayabilirsiniz.

Sarıyer Altınkum kadınlar plajında hem deniz ve kumun keyfini çıkarırken aynı zamanda piknik yapma olanağına da sahipsiniz. Sarıyer kadınlar plajına dışarıdan dilediğiniz gibi yiyecek ve içecek getirebilirsiniz. Sarıyer Altınkum kadınlar plajı ulaşımı için haftanın her günü kesintisiz servis hizmeti de sağlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı