Sponsorlu Bağlantılar

Şok Dalga Tedavisi Nasıl Yapılır?

Şok Dalga Tedavisi Nasıl Yapılır?

Sertleşme sorunu özellikle 40 yaş üzeri kişilerde çoğunlukla görülen bir rahatsızlıktır ve kişinin cinsel hayatını olumsuz yönde etkiler. Her ne kadar yaş ilerledikçe ortaya çıktığı görülse de genç kişilerde de görülmektedir. Sertleşme sorununda birçok neden ortaya çıkmakta olup nedenlere dayalı olan birçok alternatif tedavi yöntemleri de sunulmaktadır. Ameliyat son aşama olarak düşünülürken ameliyat öncesi alternatif tedaviler değerlendirilmelidir. Alternatif olarak penise şok dalga tedavisi başarılı bir yöntem olup penis de meydana gelen sertleşme sorununa neden olan damarlara şok dalgası verilerek yapılmaktadır. Hafif ve ağrısız olan bir tedavi yöntemidir. Penise şok dalga tedavisi ilaç kullanmaya gerek kalmadan kalıcı sonuçlar elde edilerek problemi çözebilir.

Penise Şok Dalga Tedavisi

Şok dalga tedavisi eski dönemlerde farklı hastalıklar için kullanılıyor olsa da günümüz teknolojisiyle sertleşme sorununa kalıcı çözümler için kullanılmaktadır. Penisin damarsal hastalıktan dolayı sertleşmemesi göz önünde bulundurularak başarılı bir tedavi yöntemidir. Penise şok dalga tedavisi damarlara kan akışını hızlandırarak sertleşme sorununu ortadan kaldırır ve ereksiyonu hızlandırır. En büyük avantajlarının içinde hızlı bir iyileşme olması ve tüm hastalara uygulanabilmesi açısından geniş bir hasta kitlesine sahip olmasından dolayı tercih edilir. Penise şok dalga tedavisi toplam 12 seans sürmektedir ve 3 aşamada bitirilmesi amaçlanır.

Penise Şok Dalga Tedavi Fiyatları

Penise şok dalga tedavisi ereksiyon problemi yaşayan kişilerde uygulanan bir tedavi yöntemidir ve başarılı sonuçlar alınmaktadır. Ücretlendirme kısmı hastaya ve uygulama yapılan merkeze göre değişiklik gösterse de çok maliyetli değildir. Yapılması gereken yer hastane olmakla birlikte mutlaka bir uzman doktor gözetiminde yapılması tavsiye edilir. Penise şok dalga tedavisi yaptırmak isteyen kişiler öncelikle doktor kontrolü sonrasında hastane birimiyle fiyat konusunu netleştirmelidir. Yapılan tetkik ve tahlillerden, hastalığın teşhisinden sonra bu işlem daha kolay olup süreçte herhangi başka bir sıkıntı olmazsa fiyat net bir biçime söylenecektir.

Penis Protezi Operasyon Süreci

Penis protezi ameliyatı sertleşme sorunu olan kişilerde dışardan silikon bir yardımcı metaryel yerleştirilmesiyle gerçekleşir. Yerleştirilecek olan protezin cinsine göre 45 dakika ya da 1 saat süren bir operasyondur. Ameliyat sonrası hastanede kalış hastanın genel tablosuna göre değişiklik gösterse de çoğunlukla 2-5 gün arası bir yatış işlemi gerekir. Penis protezi ameliyatı penise şok dalga tedavisi yönteminden farklı olarak 2 çubuğun penise yerleştirilmesi şeklinde gerçekleşir. Ameliyat ile yerleştirilen penis protezleri sabit olabileceği gibi aynı zamanda yumuşak içi su dolu bir yapıya da sahip olabilir. Penis sertleşmesi sorunu yaşayan kişilerde operasyonla dışardan müdahale edilerek yapay penis konulması işlemidir ve başarı oranı çok yüksektir.

Penis Protezi Uygulama Sonrası

Penise şok dalga tedavisi sonrası kişi hemen günlük hayatına dönerken penis protezi ameliyatında 1 haftaya kadar hastanın durumuna bağlı yatış gerekebilir. Hasta taburcu olduktan sonra dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Penis protezi ameliyatı sonrası hastanın yara yerinin temiz olması ve su temasının olmaması gereklidir. En az 4 hafta partneriyle birlikte cinsel ilişki yaşamaması tavsiye edilir. Cinsel ilişki mutlaka doktor muayeneleri sonrası izin verilmesi halinde yapılmalı ve doktorun önerileri dinlenilmelidir. Kişide ameliyat sonrası yüksek ateş, yara yerinde akıntı, enfeksiyon ya da bir şişlik meydana gelirse mutlaka vakit kaybetmeden ameliyat olunan doktora bilgi vermek gereklidir.

Sertleşme tedavileri ile ilgili olarak penise çok dalga tedavisi bıçak altına yatmayla ilgili olmadığı için daha çok tercih edilmektedir. Penis protezi ameliyatı cevap alınamayan hastalara uygulanması daha uygun görülür.

https://www.muradceltik.com/ed1000-sok-dalga-tedavisi-fiyatlari/ ß hakkında bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı