Sponsorlu Bağlantılar

Sukaronline

Sukaronline

Metal deliği kapakları, radyo sinyalinin iletimini önleyebilir veya nötralize edebilir. Dökme demir valf kullanıldığında, bazen farklı antenler, anten uzantıları, özel kapaklar, adaptörler veya kapak delinmelidir. 40 cm duş kanalı, otomatik okuma sistemlerinin (AMR) ve telemetri sistemlerinin radyo frekans sinyallerinin çok az parazit olmadan veya parazit olmadan geçmemesine izin verir.

Telekomünikasyonda ve elektrikli Menol uygulamalarında kullanılan insan deliği fişleri (Menhol) ve insan deliği iletken olmamalıdır. Man deliğinin bileşik davlumbazları ve deliğinin kompozit ürünleri iletken değildir, çünkü bu sektörler için çok uygundurlar. Kompozit Man delik kapağına ek olarak, iletken olmayan CTP kompozit merdivenler, CTP kompozit platformları ve CTP kompozit korkuluk bu uygulamalarda kullanılabilir. Öte yandan 15×15 yer süzgeci ürünümüze de ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu