Sponsorlu Bağlantılar

Suprament

Suprament

Supramet insanların sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için yüksek teknoloji ile üretilmiş ve bağışıklık güçlendirmeye destek yönü olan yeni nesil bir gıda takviyesi olarak ön plana çıkıyor. Supramentin özel formülasyonu sayesinde birçok vitamin ve mineralleri bünyesinde barındırıyor. İnsan sağlığı için olması gereken C, D, E vitaminleri Çinko, Selenyum, Glutathione ve yağ asitleri ile güçlendirilmiştir.

Prof Nuray Yazıhan tecrübeli ekibi sayesinde oluşturulan Suprament müşterilere  sunuluyor. Özel formülasyonu ile oluşturulan Supramentin yapılan akademik çalışmalar sonucundan da birçok faydası olduğu belirtilmiştir.

Supramentin İçindekiler Nelerdir?

Supramentin içeriğinde temel vitamin ve minarelerle güçlendirilmiş Karnozin, Glutathione, Bioflavonoidler ve yağ asitleri bulunuyor. Yüksek kaliteye sahip bu değerli elementler E, D, C vitamini, Çinko ve Selenyumla bir araya geldiği zaman etkin bir destek sağlıyor.

Supramentin içinde yer alan etken maddeler vücuttaki protein sentezi, protein taşınması, toksit maddelerin atılması, besinlerin metabolizma ve hücrelerin korunmasında faydası bulunuyor. Antioksidan olarak bilinen Glutathione organizmaların hücreye verdiği zararlara karşı koruyucu özelliği bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı