Sponsorlu Bağlantılar

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği hizmeti almakta olan birçok kişi almış olduğu hizmetin neticesinden memnun kalmayabiliyor. Böyle bir durumda firma ile iletişime geçildiğinde ise istenilen cevabı alamadıkları da ayrıca bilinen bir diğer husus. Firmaların vermiş olduğu Ofis Temizliği veya Dezenfektasyon Hizmeti gibi hususlarda işlem sonrası çok fazla yardımcı olmamaları gibi bir durum söz konusu. TG Mobil firmasının ev temizliği ofis temizliği ve dezenfektasyon hizmeti gibi vermiş olduğu hizmetlerde bu gibi bir durumun söz konusu olması bile olasılık dışı. Kurumsal olarak hizmet vermekte olan firma oldukça büyük iş ortaklıkları ve sigorta sistemi ile hizmet verdiği biliniyor.

Hizmet Garantisi

Boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik,  halı koltuk temizliği hizmeti gibi birçok hizmet vermekte olan firma verdiği tüm hizmetleri Vodafone ile iş ortaklığı ile sağlamakta ve ayrıca gene tüm hizmetlerini Anadolu sigorta güvencesinde müşterilerine sunmaktadır. Kısacası firma tüm hizmetlerini garantili olarak vermekte ve memnuniyetsizlik durumunda ödeme iadesi veya hizmet tekrarı sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı