Sponsorlu Bağlantılar

Tiktok Takipçi Satın Al

Tiktok Takipçi Satın Al

Sosyal medya üzerine deneyim sahibi olan site instagram, tiktok, facebook, twitter ve youtube hesap sahiplerine özel hizmet veriyor. Sosyal medyada daha tanınır olmak isteyen hesap sahipleri site üzerinden online şekilde satılan paketleri satın alarak kullanıcılara ulaşma şansı elde ediyorlar. Böylelikle daha fazla kişi tarafından tanınırken aynı zamanda da satış yapma veya müşteri kazanma imkanı buluyorlar.

Tiktok web sitesinde paket satışı yapılan uygulamalar arasında yer alıyor. Tiktok hesabı olanlar izlenme, takipçi veya beğeni paketlerinden alarak uygulama üzerinde etkin hale gelebiliyorlar. Tiktok takipçi satın al paketleri 100 takipçiden ve 100 takipçi için 10 TL ücretten başlayarak satışa sunuluyor.

Tiktok Takipçi Paketleri Hızlı Gönderilir Mi?

Tiktok, Facebook, İnstagram Ve Youtube sosyal medya paketlerinden satın alacak kişiler paketlerin hemen gönderilip gönderilmediğini merak ediyorlar. Site tarafından gönderim ödemenin yapılması sonrası gerçekleşiyor. Ancak gönderim süresi tercih edilen sosyal medya paketi içeriğine göre değişiyor. Tiktok takipçi ve ınstagram beğeni satın al paketleri anlık olarak gönderilirken diğer paket gönderimleri birkaç saat içerisinde gerçekleşebiliyor.

Tiktok Takipçi Paket Fiyatları

İnstagram, youtube ve tiktok paketlerinde fiyatlar alıcılar tarafından merak ediliyor. Ancak paketlerin ücretleri paketin türüne ve verdiği hizmete bağlı olarak değişiyor. Tiktok beğeni satın al paketleri 6 TL’den başlarken youtube izlenme satın al paketleri 20 TL’den başlıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı