Sponsorlu Bağlantılar

 Trabzon Haber

 Trabzon Haber

 

Trabzon ilinde yaşayan herkes haberleri kolayca takip edebiliyor. Özellikle internet kullanan kişiler Trabzon haber sitesine ulaşarak her an gündemi yakından takip edebiliyor. Akşam televizyonda izlenemeyen tüm haberleri takip edebileceğiniz bir sitedir. Günlük yaşanan tüm durumlar ve güncel bilgiler haber olarak sizlere site üzerinden gösteriliyor. Kolayca site üzerinden Trabzonspor takımının haberlerini de görüntüleyebilirsiniz.

 

Trabzonspor Transfer Haberleri

 

Trabzon şehrinde yaşayan herkes Trabzonspor takımını yakından takip ediyor. Kolayca tüm Trabzonspor gelişmelerinden haberdar olabileceğiniz sitede, doğru transfer haberleri yapılıyor. Transfer haberlerini siteden takip ederek, Trabzonspor’un tüm gelişmeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Güncel ve doğru haberlerin kaynağı olarak, Trabzon hakkında günlük haberlerin paylaşımı yapılıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu