Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin Her Yerine Meyve Fidanı Gönderilir

Türkiye’nin Her Yerine Meyve Fidanı Gönderilir

Fidan İstanbul’un 150 dekarlık fidanlık arazisinde yetiştirdiği sağlıklı ve kaliteli meyve fidanları dikilecekleri yerlere ulaşmayı bekliyor. Web sitesi üzerinden yapılabilen satışlardan sonra ülkemizin her köşesine fidanlar gönderilebiliyor.

Ürün Çeşitliliği

Meyve fidanı çeşitleri içinde akla gelebilecek her meyvenin fidanı bulunur. Web sitesinden ürünlerin görülüp incelenmesi mümkündür. Elma, armut, üzüm, ejder meyvesi, kiraz, kivi, nar, dağ çileği, ahududu, dut ve alıcıların aradığı her meyve fidanı sertifikalı olarak satışa sunulmuştur. Aşılanması gereken meyve fidanı çeşitleri aşılanmış ve sağlıklı olarak müşterilere ulaştırılır.

Kargo Güvenliği

Firma, 2005 Yılından beri bu işi yapıyor. Yılların tecrübesi ile yapılan özel paketleme yöntemleri ve kargo hizmetleri ile fidanlar nereye giderse gitsin ters çevrilmeden ve zarar görmeden ulaştırılıyor. Gerekli durumlarda bitkiler bambu destek çubukları ile destekleniyor. Alıcılar bambu destek çubuklarını dikimden sonra da kullanabiliyor. Meyve fidanları saksı içinde gönderildiği için sarsılması söz konusu değildir. Her meyve fidanı özenli kargodan sonra dikileceği toprağa kolayca uyum sağlayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı