Sponsorlu Bağlantılar

Ulusalpost Sitesi 2

Ulusalpost Sitesi 2

Ulusal haber sitesi olan Ulusalpost sitesi yasalara, hukuka, kişilik haklarına ve telif haklarına saygılı olmayı kendine ilke edinmiştir. Ulusalpost sitesi içerik sağlayıcı olarak hizmet veriyor. Site yönetiminin hukuka aykırı olan içerikleri kontrol etmek gibi bir sorumluluğu yoktur. Bundan dolayı ulusalpost sitesi uyar ve kaldır kuralını benimsemiştir.

Herhangi bir haberden ötürü rahatsızlık duyan ya da haberin gerçeği yansıtıp yansıtmadığı neden şüphe eden ve telif konusu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığı ve hakların göz ardı edildiğini düşünen hak ve meslek birlikleri mail adresimizden bize ulaşabilir.

Kullanım Şartları

Ulusal post sitesinde yayınlanan haberler resim fotoğraf ve yazıların FSEK ve Basın Kanunu’ndan kaynaklı olarak her türlü hakları alıntı yapılan ve kaynak bölümüne yazılan kişi kurum ve yazara aittir. Ulusal post sitesine ait olan analizler ve özel haberler kaynak gösterilip iktibas edilebilir. Ulusal post sitesi yasalara hukuka saygılı olduğu gibi iş ortaklarının kamunun 3. sınıf kişilerin kişilik haklarına ve fikri sınai haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Ulusal post haber sitesi yalnızca internet üzerinden yayın yapar. Ulusal post sitesine gelen talepler ve şikayetler editörler tarafından incelenir ve gerek görülmesi halinde ihlali konu olan içerikler ulusal post sitesinden en kısa süre içerisinde çıkarılır ve muhataba bilgi verilir.  https://www.ulusalpost.com/  Bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı