Sponsorlu Bağlantılar

Uygulama tekrarlanabilir mi?

Uygulama tekrarlanabilir mi?

Kök hücre ile cilt gençleştirme fibroblast yöntemiyle yapılmaktadır. Fibroblast kök hücre ile cilt gençleştirme tedavilerinde kişinin cildi 1 yıl içerisinde 8-10 yıl kadar genç görünüm kazandığı uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Kök hücre ile cilt gençleştirme tedavileri uygulandıktan sonra tekrarlanabilir. Bunun nedeni ise kişinin cildi yaşlanmaya bağlı olarak gençleştirme tedavisi uygulansa da yaşlanmaya aynı periyotla devam edecektir. Bu nedenle kök hücre ile cilt gençleştirme uygulaması yapıldıktan 1 yıl sonra tekrar uygulama yapılarak 8-10 daha gençleştirme mümkündür.

Kök Hücre Nedir?

Kök hücreler doku ve organ onarımı için önemli olan hücrelerdir. Diğer hücrelere kıyasla çoğalıp bölünerek hayati önem taşıyan kök hücreler birçok hastalığında tedavisinde önemli rol oynar. Hastalar arası nakil sayesinde birçok hastalığın tedavisinde kullanılan kök hücreler hastalıklı olan dokuyu ve organı onarabilme özelliğine sahiptir. Kök hücre tedavilerinde hastalar arası nakil mümkünken aynı zamanda kendi kök hücrelerinin çoğalması sağlanarak kişide bulunan rahatsızlıkların giderilmesi ve kök hücre ile cilt gençleştirme tedavilerinde başarılı olunmuştur. Kök hücre ile cilt gençleştirme uygulamaları kişinin kendi hücrelerinin çoğaltılmasıyla yapıldığı için komplikasyon ya da alerjik bir tepkime söz konusu olmaz.

Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme

Kök hücre ile cilt gençleştirme uygulamaları günümüzde yaygın bir şekilde yaşlanma belirtileri gösteren kişilerde uygulanmaktadır. Azalan kök hücreler özel laboratuvarlarda kişiden alınan örneklerle çoğaltılarak hastaya geri nakledilir. Bu sayede yaşlanan ve işlevini yerine getiremeyen kök hücreler cildin genç görünmesi için önemli roller üstlenir. Kök hücre ile cilt gençleştirme özellikle bayanlar arasında günümüz teknolojisinin gelişmesiyle önemli bir yer kaplar.

Kök hücre Tedavi Yöntemleri

Kök hücre birçok hastalığın tedavi edilmesinde ve doku, organ onarımı için kullanılan önemli yapı taşlarındandır. Kök hücre ile cilt gençleştirme herkes güvenle uygulama yapılabileceğinden birçok hastalığın tedavisinde de uzman hekim tarafından önerilen tedavi yöntemleri arasındadır. Diğer yöntemlere kıyasla daha uzun ömürlü ve kalıcı olan bu tedavi yöntemi hastalığın ya da estetik işlemin seyrine göre değişkenlik gösterir. Kök hücre ile cilt gençleştirme tedavi uygulaması kan yoluyla olurken aynı zamanda hastalıkların tedavisi için cerrahi yöntemler kullanılabilir. Önemli olan uzman kişinin hastanın öyküsünü dinleyerek nasıl bir tedavi uygulanması gerektiğini bilmesidir.

Kök Hücre Tedavi Fiyatları

Kök hücre tedavilerinde tıp ve estetik alanında birçok farklı tedavi yöntemi uygulanırken aynı zamanda kişilere göre fiyatlarda yöntemler gibi farklılık gösterecektir. Kök hücre ile cilt gençleştirme ya da kök hücre tedavilerinde uygulama yapacak olan kişinin uzmanlık alanı, uygulama yapacak olan merkez, seans sayısı, hastanın beklentileri gibi etkenler fiyatların değişkenlik göstermesinde büyük etkendir. Bu fiyatlardaki değişikliklere göre mağduriyet yaşamamak adına mutlaka ön görüşme yapılarak uzman kişiden bilgi almak önemlidir.

Cilt Gençleştirme Yöntemleri

Cilt gençleştirme yaşa bağlı olan izlerin ve belirtilerin yok edilmesi için yapılırken en başarılı olan kök hücre ile cilt gençleştirme uygulamalarıdır. Kök hücre ile cilt gençleştirme uygulaması yanında botoks, iple yüz germe gibi birçok tedavide kök hücrelerden faydalanılır. Kök hücrelerin kişinin kendi vücudundan alınmasıyla oldukça doğal bir tedavi karşımıza çıkar. Kök hücre ile cilt gençleştirme uygulamaları mutlaka güvenilir bir merkezde ve uzman bir hekim yardımıyla yapılmalıdır. 1 seans sonrası yani 1 yıl içinde etkileri devam ederken 1 yıl sonunda kişi 8-10 yıl genç bir görünüm kazanır. Kök hücre ile cilt gençleştirme uygulaması tekrarlanabiliyor olmasıyla tercih edilen gençleştirme uygulamalarındandır.

https://www.drfatihgokalp.com/kok-hucre-ile-cilt-genclestirme/ ß hakkında bilgi için hemen sitemizi ziyaret ediniz.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı