Sponsorlu Bağlantılar

Uzman Hosting

Uzman Hosting

İnternet üzerinde en çok aranan konulardan biri de ucuz hosting konusu olmuştur. Alan adı her site için önemlidir ve gereklidir. Siteler, güvenilir bir domain ve sağlam bir altyapı almak için birçok farklı firmadan hizmet almaktadır. Uzman hosting firması sunduğu sınırsız Windows hosting hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. Kaliteli hizmet amacı ile 2007 yılında kurulmuştur. Şirket ayrıca Windows barındırma hizmetinin yanı sıra lisanslama hizmetleri de vermektedir.

Tamamen Yerli Sermaye

En hızlı ve kesintisiz interneti müşterilerine sorunsuz bir şekilde sunan şirket, %100 yerli sermayesi ile öne çıkıyor. Bulut sunucu hizmeti de dahil olmak üzere müşterilerine sağladığı tüm desteği tamamen yerli sermaye ile gerçekleştirmektedir. Diğer firmalara göre uygun fiyatları ile paranızı cebinizde tutar. Detaylı hizmet bilgisi için şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu