Sponsorlu Bağlantılar

Vebiz Türkiye’nin Sınai Haklar Yazılımı

Vebiz Türkiye’nin Sınai Haklar Yazılımı

 

Yeni bir ürün çıkaracaklar için, ürünü ile aynı özelliklerde olan benzer ürünlerin neler olduğunu da merak edeceklerdir. Örneğin yeni bir araba lastiği çıkarıyorsanız eğer, mevcut lastiklerden farklı olması ve faydasının olması gerekiyor. Bunun dişler ya da alın bölgesinde çeşitli çizimler ile aracın daha güvenilir tutuş sağlamasını sağlayabilir. İşte böyle bir ürün için öncelikle sizden önce benzeri ürünler üzerine patent almış olanlar var mı ? Bunu öğrenmek olacaktır. Bunu da patent araştırma yazılımı ile öğrenebilirsiniz. Örneğin patent araştırma yazılımı da kullanarak, xyz markanız ile aynı ya da benzer olan ve hangi sektörlerde hizmet verdiklerini bulmak, çok daha basit olacaktır. Bu işlemleri manüel olarak yapmanız durumda, günlerce uğraşmanız gerekeceği gibi, www.vebiz.com.tr Sınai haklar yazılımı firmasının yazılımları sayesinde sadece bir kaç dakikalık incelemeler sonucunda marka, patent ve tasarım izleme yazılımı ile benzer tasarımları da görebiliyorsunuz.

 

Özel Tasarım Araştırma Yazılımı

 

Artık ürün benzerlerini dahi tasarım izleme yazılımı sayesinde tespit edebiliyorsunuz. Yeni bir çakmak piyasaya çıkarmak isteyenler için, bir çok çakmak modellerini incelemek ve bu incelemeler neticesinde kullanımı kolay olan ve görsel anlamda da zengin olan harika bir çakmak üretebilirsiniz. Sonuç olarak bu tür yazılımlar işinizi oldukça kolay bir hale getireceğinden dolayı, bu işi yapan firmalar için de marka araştırma yazılımı ya da patent araştırma yazılımı veya tasarım izleme yazılımı oldukça faydalı olacaktır.

 

Patent ve Markaları Tespit Edin

 

Marka, patent tescil işleri yapan firmalar için elzem olan program, çok basit bir şekilde detaylı olarak incelemeler ve raporlama yapmanızı sağlıyor. Bu raporlamalar sayesinde, müşterilerinize ciddi veriler sunacak ve bu veriler ışığında, doğru bir seçim yapılmasını sağlamış olacaksınız. Buna göre marka takip programı ve patent araştırma yazılımı ile tüm bunları kolay bir şekilde yapma şansına sahip olacaksınız. İşte Vebiz.com.tr firması, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre doğru yazılım süreçlerini geliştiriyor ve böylelikle işinizi de kolay bir şekilde halletmenize imkan sunuyor. İnternet sitelerinden detaylı olarak bilgi alabilir ve tasarım izleme yazılımı üzerine de programı inceleyerek, işinizi ne denli kolaylaştıracağını görebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı