Sponsorlu Bağlantılar

Veteriner

Veteriner

Kuş, kedi ve köpek gibi canlarının bakımını üstelenen kişiler can dostlarının kontrol ve tedavisi için veterinere ihtiyaç duyuyorlar. İstanbul Kağıthane’de hizmet veren veteriner kliniği kişilerin dolayısıyla da hayvanların ihtiyaçlarını karşılamaları adına çalışıyor. Haftanın her günü çalışan klinik hayvanların sağlıklarına kavuşmalarına ve olası rahatsızlıklardan korunmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca acil durumlarda hayvanlara müdahale hizmeti de veriyor. Bu sayede hayvanların hayatlarının kurtarılmasını sağlıyor.

Veterinerde Sunulan Hizmetler

Hayvanların sağlıklı olmalarını sağlama amacı taşıyan klinikte uzman doktorlar hayvanların sağlıklı olmalarını sağlamak adına çok sayıda hizmet veriyorlar. Veterinerde sunulan hizmetler arasında onkoloji, dahiliye, kardiyoloji, nöroloji, radyoloji ve jinekoloji gibi hizmetler bulunuyor. Ayrıca klinikte evcil hayvanların genel muayenesi yapılıyor. Bu sayede beslenme ve bakım gibi konularda hayvan sahipleri bilgilendirerek kedi veya köpek gibi canlıların yaşam kalitesinin artırılması sağlanabiliyor.

Klinikte Tedavi Edilen Hayvanları

Kağıthane’de hizmet veren klinikte köpek, kuş ve kedi gibi hayvanların tedavileri yapılıyor. Kuş veterineri arayanlar kuşlar üzerinde deneyim kazanmış olan veterinerlere klinikte ulaşabiliyorlar. Böylelikle kuşlarının var olan hastalıklardan kurtulmalarını aynı zamanda da hastalıklardan nasıl korunacağına dair merak ettikleri konularda bilgi alabiliyorlar.

Köpek sahipleri de köpek veterineri aramaları durumunda klinikten yardım alabiliyorlar. Klinik farklı köpek türleri için tedavi ve bakım hizmeti sunuyor. Böylelikle köpeklerin daha sağlıklı olmalarını sağlıyor.

Klinik Kuaför Hizmeti

Hayvanların hastalıklarının tedavisi amacıyla 7 gün boyunca çalışan klinikte kuaför hizmeti veriliyor. Kedi veya köpek gibi hayvanları için kuaföre ihtiyaç duyanlar güvenilir klinikte kaliteli hizmet alabiliyorlar. Kuaförde tüy kesimi veya tüy bakımı gibi hizmetler veriliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı