Sponsorlu Bağlantılar

Webmaster Forumu Sorulara Yanıt Oluyor

Webmaster Forumu Sorulara Yanıt Oluyor

İnternet çok dinamik bir ortamdır. Sürekli bir değişim meydana gelmektedir. Bundan dolayı, webmaster, kendisiyle aynı işi yapan insanlarla bir araya gelerek yenilikleri takip ediyor. Forum platformları bunun için en uygun ortamlardır.

Ülkemizde webmasterların buluşma noktası olan webmaster forumu pek çok konunun konuşulduğu bir platformdur. Foruma üye olan kişiler, merak ettiği konu neyse o konu hakkında soru sorabiliyor verilmiş cevapları görebiliyor.

Forum Konuları

Forumda, Google, Adsense, Adworbs, SEO, Backlink gibi konu başlıklarında faydalı bilgiler yer alıyor. Üye, forum konuları arasından hangisini merak ediyorsa, o konu hakkında en güncel bilgilere ulaşabiliyor. Bunlara ek olarak, site tanıtımı, makale alışverişi, güvenlik gibi konular da sitede yer alıyor. Forumdan faydalanmak son derece kolaydır.

Binlerce kişiyi bir araya getiren webmaster portalı kullanıcısına popüler konuları sıralıyor. Üye, yeni konular, en çok mesaj, en çok tepki, en çok görüntülenen gibi başlıklara bakarak, forumda nelerin konuşulduğunu görebiliyor. Bunlardan hangisi ilgisini çekiyorsa, o sohbete dahil olarak, bilgi ve deneyimini paylaşabiliyor.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı