Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Pro Satın Al

Windows 10 Pro Satın Al

Çok sık yapılan Windows 10 Pro satın al işlemi ile de bilindiği gibi en çok kullanılan işletim sistemi Windows’ dur. Bunun böyle olmasının birçok nedeni vardır. Bu nedenlerden ön dikkat çekenleri arasında bünyesinde barındırdığı yeniliklerdir.

En çarpıcı yeniliklerden biri de Microsoft’a sanal asistan Cortana’nın dahil edilmesidir. Bu yenilik ile kullanıcıların ilgisi daha çok çekilmiş durumdadır.

 

Akıllı Windows Gezgini

Windows 10 lisans satın al ile Windows klasörleri artık hangi klasörlerin en son ve en çok kullandığınızı hatırlıyor ve gezgini açtığınızda size gösteriyor.

Yeni klasör gezginini birkaç yıl kullandıktan sonra, sizi temin ederiz ki konu göz atmaya geldiğinde kayda değer bir fark olur. Çok fazla tıklamanız olur, bu da uzun vadede çok şey kazandırır. Bunlardan bazısı kullanışlılık ve pratiklik elde etmenizi sağlar.

 

Sanal Masaüstü Özellikler

Windows 10 satın al ile Windows 10’un kullanıcılara sunduğu başka bir avantajı da artık sanal masaüstleri yapma ve onları istediğiniz zaman kullanma olanağına sahip olmanızdır. Ne anlama gelecek? Kullanılmaya başlandığında 2 masa oluşturabilir / yapılandırabilir ve birinden diğerine zevkinize göre değiştirebilirsiniz . Örneğin, iş için bir masa ve boş zaman konuları için başka bir masa oluşturabilirsiniz.

 

Bulut Senkronizasyonu

Artık Windows, yalnızca İnternet’e bağlanarak bilgilerinizi ve işlemlerinizi bir cihazdan başkasına senkronize edebileceksiniz. Örneğin, bundan böyle rasgele bir Windows 10 bilgisayarına kendi Outlook hesabımızla giriş yapabilirsiniz. Bunu yaparak, sistem tüm oturumlarınızda sizin kendi duvar kağıdınızı yükleyebilir, Windows Mağazası hesabınızı senkronize edebilir ve doğrudan tarayıcıdan OneDrive’a erişimi kolaylaştırabilir.

 

Windows Mağazası ile Entegrasyon

Windows 10, Windows Mağazası ile mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir, bu da uygulamaları eskisinden çok daha kolay bir şekilde yükleyebileceğimiz anlamına gelir. Artık bir program aramanız ve onu şüpheli bir web sitesinden indirmeniz gerekmez.

Artık, herhangi bir kötü amaçlı yazılımın indirme boyunca bilgisayarınıza gizlice girmesinden korkmadan, resmi Windows mağazasına girebilir ve hem ücretsiz hem de ücretli programları indirebilirsiniz.

 

Uyumluluk

Tüm bu nedenler yeterli değilse, Windows 10’un, Windows 7 veya Windows 8 için hazırlanmış programları tamamen hiç karışıklık yaşamadan çalıştırabildiğini de söylemek gerekir. Bu nedenle, uygulamalarımızın artık uyumlu olmayacağı korkusuyla Windows 10’a geçmek konusunda isteksizseniz, içiniz rahat olsun: Windows 10, sistemin eski sürümleriyle çok ileri düzeyde uyumlu geçiş sunar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı