Sponsorlu Bağlantılar

Yanak Dolgusu İle Güzel Bir Yüz

Yanak Dolgusu İle Güzel Bir Yüz

Yüzü şekillendirmek ve yanak bölgesi çukurlarını yok etmek amacıyla yapılan yanak dolgusu ameliyatsız bir uygulamadır. Yaşın ilerlemesi ile beraber yüzde görülen sarkma ve hacim kayıpları yanak dolgusu ile giderilmeye çalışılır. Kullanılan dolgu malzemesi ile yüz canlı ve diri bir yapıya kavuşur. Enjeksiyon yardımı ile gerçekleşen yanak dolgusu malzemesi içerisinde hyaluronik asit bulunur.

Cildi yenileyici özelliğe sahip olan hyaluronik asit elmacık kemiklerinin daha keskin hatlara sahip olmasını sağladığı gibi yüzde görülen kırışıklıkları giderir. Konforlu ve pratik bir işlem olan yanak dolgusu yüzün şekilli ve istenilen forma kavuşmasını sağlar. Yanak dolgusu fiyat ve işlemleri kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Yanak dolgusu fiyat seçenekleri hastanenin hizmetleri ile yakından ilgilidir.

Yanak Dolgusu

Ameliyatsız estetik uygulama olan yanak dolgusu belirgin yüz hatları için tercih edilir. Özellikle bayanlar ve zayıf yapıya sahip yanak bölgesine uygulanan yanak dolgusu etkileyici bir görünüm ve belirgin yüz hatlarına sahip olmayı amaçlar. Yapılan enjeksiyon işlemi ile elmacık kemikleri dolgun bir forma getirilir. Yüze güçlü bir imaj görüntüsü kazandırmak ve ince çizgileri gidermek amacıyla yapılan yanak dolgusu son dönemlerin en popüler uygulaması haline geldi.

Yanak Dolgusu Fiyatları

Yanaklara güçlü bir form kazandırmak ve yüzün simetrik yapısını düzgün ve şekilli hale getirmek amacıyla yapılan yanak dolgusu estetik olarak güzel bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Yanak dolgusu fiyat araştırması yapanlar öncelikle işlemin gerçekleştiği kliniklerden bilgi alabilecekleri gibi internet üzerinden de araştırma yapabilirler.

Çene Dolgusu Nedir ve Nasıl Yapılır?

Yüz estetiğinde önemli bir yere sahip olan çene yapılan dolgu işlemleri ile keskin ve belirgin kıvrımlara sahip olur. Yüzün orta kısmında bulunan çene dolgu malzemesi kullanılarak oval bir görünüme kavuşur. Çenedeki yapısal bozukluklar ve hacim kayıpları çene dolgusu ile giderilir. Son günlerde trend bir uygulama olan çene dolgusu kişinin yüz hatları ile uyumlu bir hale getirilerek altın oran yakalanmaya çalışılır. Keskin çene hattına sahip olmak aynı zamanda genç bir görünüm kazandırır. Bu nedenle estetik kayıpları gidermek amacıyla çene dolgusu güvenilir bir şekilde yapılabilir.

Çene Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Klinik ortamlarda gerçekleştirilen çene dolgusu özel olarak hazırlanmış dolgu malzemelerinin çeneye enjekte edilmesi ile yapılır. İşlem öncesinde anestezik krem kullanıldığı için uygulama sırasında herhangi bir ağrı hissedilmez. Bu nedenle yüz formuna uygun çene yapısını yakalamak amacıyla belirlenen noktalara dolgu malzemeleri transfer edilir. Böylece hem çene ucu belirgin hale gelir hem de çene kenarı boşlukları doldurulur. Dolgu malzemesi olarak kullanılan hyaluronik asit ve polimer gibi maddeler vücudun ihtiyacı olan ve vücutta doğal olarak bulunan malzemelerdir. Çene dolgusu fiyat listesi her yıl güncellenir.

Dudak Dolgusu Avantajları Nelerdir?

Ameliyatsız bir işlem olan dudak dolgusu tek seansta ve 15-20 dakika içerisinde tamamlanır. Hasta konforunu en üst düzeyde tutulduğu dudak dolgusu işlemi sonrasında hastalar aynı gün günlük hayatlarına dönebilirler. Ameliyat gerektirmediği için dudak dolgusu sonrasında herhangi bir kesi ve yara izi görülmez. İyileşme süreci gerektirmeyen dudak dolgusu sonrası kişiler hoş bir yüz ifadesini sahip olurlar. Belirgin ve canlı bir görünüm kazandırılan dudaklarla genç bir yüz ifadesine sahip olmak mümkündür.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Özel olarak hazırlanan dudak dolgusu malzemeleri dudağın belirlenen noktalarına enjekte edilir. dudağın ihtiyacı kadar enjekte edilen malzemeler dudağın hacimli ve dolgun olmasını sağlar. Dudak dolgusu fiyat ve hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi uzman doktorlardan alabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı