Sponsorlu Bağlantılar

Yaygınlaşan Elektronik Sigara Kullanımı

Yaygınlaşan Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik sigara nasıl kullanılır sorusunu sormadan önce elektronik sigaranın ne olduğu mevzuunu incelemek daha önemlidir. Kullanım açısından bakıldığında 2000’li yılların başından bu yana hayatımıza girmiştir. Elektronik sigara çeşitlerinden biri olan jull gibi ürünler de piyasaya sürülmüştür.

Elektronik Sigara Faydaları

İçerisinde sadece nikotin bulunur ve sigaradaki zararlı bileşenlerden arındırılmıştır. Nikotin oranı likiditesini isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede nikotine karşı bağımlılığı da en aza indirmiş olursunuz. Elektronik sigarada bulunan parçalar, likitte bulunan sıvı maddeyi ateşlemek üzere ortaya buhar çıkarır. Bu yolla ortaya çıkan şeyi duman değil buhar oluşturur. Bu elekt sigaranın en iyi özelliklerinden biridir çünkü ortaya çıkan duman koku çıkarmaz. Firmanın sunduğu ısıtılmış tütün ürünlerinden biri olan iqos da müşterileri tarafından büyük rağbet görmektedir.

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı