Sponsorlu Bağlantılar

Yenikent Halı Yıkama

Halı Yıkama

Sincan halı yıkama toz alma ile başlar. Toz alma ünitesinden geçen halılar ön durulama işlemine hazır hale gelir. Ön durulama, halının arka yüzeyinden başlar ve overlok parçaları ile devam eder. Saçaklar ve halı zeminler iyice temizlenir. Halı yıkama işlemine başlanmadan önce ön yüzü çevrilmiş olarak tekrar durulanır. İkinci ön durulamadan sonra halının ön yüzeyine halı temizliği için özel kimyasallar dökülür ve her bir parçasına verilir.

Yenikent Halı Yıkama

Halı yıkama, otomatik halı yıkama ve manuel halı yıkama olarak ikiye ayrılır. Marmara halı ve döşeme yıkama fabrikasında halılar önce elle yıkanır. Bu işlem lekenin ve kirin yoğunluğuna göre tekrarlanır. Otomatik makineye geçmeden önce halılar üzerlerinde deterjan kalıntısı kalmayana kadar tekrar durulanır ve otomatik halı yıkama işlemi başlatılır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu