Sponsorlu Bağlantılar

Yılların Tecrübesi Gözeller İnşaat

Yılların Tecrübesi Gözeller İnşaat

 

22 yılı aşkın tecrübeyle Konya’nın, çağdaş inşaat yönetmeliklerine uygun, mimari prensiplere ve çevreye duyarlı, kaliteye önem veren bir anlayışla çalışmalarını sürdüren Gözeller İnşaat, yeni konut ve işyeri projeleriyle bilinçli ve güvenilir yaşam alanları sunmaya devam etmekte.

 

Hazırladığı her yeni bir projede konut ve işyerlerini farklı bir bakış açısı getirerek, Konya inşaat ve Konyada gayrimenkul sektöründe ar-ge çalışmalarını sürdürmekte.

 

Profesyonel bir hizmet için Türkiye’ye ve Konya’ya yakışır faaliyetlerini de artırdı.

 

Gözeller İnşaat, kurulduğu günden bugüne Konyada İnşaat ve Konyada gayrimenkul sektöründe belirlediği hedefler doğrultusunda ilerlemekte ve her bir projesinde daha da ileriye gitmek için projelerini sürekli geliştirip fark oluşturmakta. Konya’da İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firmalar arasında olmak için durmaksızın çalışmalarına farklı bir yönde sürdürmekte.

 

Konya’nın Karatay ilçesinin çehresini değiştiren Gözeller İnşaat, Konyada gayrimenkul ve Konyada inşaat, yapı sektörünün genç, dinamik ve markası haline geldi.

 

Gözeller İnşaat, yaşamın en önemli noktasına etki eden yapı sektörünün sorumluluklarını olgunlaştırarak benimsemiş bir yapıya sahip. Projelerinde kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanır, Günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan modern mimari projelere imza atar.

Projelerinde mimari görünümün yanında önceliği sağlamlık ilkesinden asla ama asla taviz vermemektedir.

 

Her yeni bir projesinde Fizibilite araştırmalarına, zemin araştırmalarına ve Deprem konusuna hassasiyetle önem göstermektedir. Proje arazilerini özenle seçen Gözeller İnşaat, gelecek günler içinde arkasında yapıtlar bırakma hedefinde hızla ilerlemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı