Sponsorlu Bağlantılar

YouTube Yükseliş Hızınızı 3 Kata Çıkarın!

YouTube Yükseliş Hızınızı 3 Kata Çıkarın!

Youtube, son zamanların en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya ağları arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Günümüzde de birçok insan için kazanç kapısı haline gelen ağda, sıklıkla takip edilen bir kanala sahip olabilmek içinse atılması gereken birbirinden farklı adım bulunuyor. Bunlardan biri de izlenme sayısını arttırmak için yapılacak hamleleri kapsar. İzlenme sayısını arttırmak demek aslına bakıldığında yüksek abone sayısı elde etmek anlamına da geliyor. Öyle ki yapılan bir çok analize göre aktif kullanıcı sayısı 1.5 milyardan çok daha fazladır. Söz konusu rakam yalnızca Youtube’a giriş yaparak video izleyenlerin sayısıdır. Bir o kadar da Youtube’a giriş yapmadan video izleyen kullanıcı sayısı olduğu da unutumamalıdır. Bu nedenle etkin büyüme sağlamak adına Youtube Abone Satın Al https://takip-sepeti.com/youtube-abone-satin-al/ alternatiflerini değerlendirmek ve seo çalışmaları yapmak çok önemli bir husustur.

Organik İzlenme Sayısı Arttırma

Tüm dünya nüfusunun üç biri düzenli olarak Youtube’a başarılı bir şekilde giriş yaparak video izlemektedir. Bu denli büyük izleyici kitlesi ve izlenme sayısına sahip olan Youtube gibi büyük bir ağda, organik izlenme sayısını arttırabilmek için yapılması gereken birbirinden farklı çalışmalardan da söz etmek kaçınılmaz olacaktır. Youtube, bilindiği gibi çok zeki olan yapay zeka ve algoritmalarda birlikte çalışıyor. Bu nedenle organik olmayan izleyici kitlesi de kolaylıkla algılanabilmektedir. İzlenme sayısını arttırmak için yapılan kural dışı hamleler, önce izlenme sayısını düşürür ve de kanalların engellenmesine sebebiyet verecektir. En doğal takipçi arttırma yöntemlerinden biri olan Youtube İzlenim Satın Al https://takip-sepeti.com/youtube-izlenme-satin-al/ seçeneklerini değerlendirmek, kısa sürede organik büyüme elde etmek açısından çok mühimdir.

Gerçek Abone Sayısı Arttırma

Youtube videolarının izlenme sayısını arttırmak için öncelikle mekanizmanın nasıl çalıştığını bilmek gerekir. Öyle ki Youtube bir video en az 30 saniye ve üzerinde izlendiğinde bunu izlenme olarak kabul edilmektedir. 30 saniyenin altında kalan izlemeler ise izlenme sayısı sayılmayacaktır. Ayrıca herhangi bir Youtube videosu 300 kez görüntüleme almışsa, Youtube tarafından da incelemeye alınacaktır. Bu herkesin kanalı için geçerlidir. Detaylı bilgi için https://takip-sepeti.com/ adresini tıklayabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu