Sponsorlu Bağlantılar

Zayıflama Cihazları

Zayıflama Cihazları

Dengeli beslenmeme ve hareketsiz yaşam tarzı nedeni ile vücutta istenmeyen yağlar birikir. Uzun süren diyetler ve sürekli spor yapmak insanları yorabilir. Ayrıca kişilerin genetik faktörleri ve metabolizma hızları nedeni ile kilo veremeyen insanlar vardır. İlerleyen teknoloji sayesinde geliştirilen zayıflama cihazı yardımı ile kısa sürede istenmeyen kilolardan kurtulabilirsiniz. Bölgesel olarak vücutta depolanan yağlar hedef alınır ve bu yağlar belirli seanslar düzenlenerek parçalanır.

Yağ yakımının yanında kilo vermeye bağlı olarak vücutta bazı deformasyonlar oluşabilir. Vücut şekillendirme cihazı yardımı ile fit bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dış görünüş insanları psikolojik olarak etkileyen bir faktördür. Kendinizi daha iyi hissetmek ve hayalindeki vücuda sahip olabilmek için bu cihazlardan yardım alabilirsiniz.

Zayıflama Cihazı Kullanım Alanı

Zayıflama cihazı kullanım alanları güzellik merkezleri, özel hastaneler kısacası medikal estetik hizmetinin verildiği kurumlardır. Son yıllarda kişisel bakım ve medikal estetik uygulamalarına artan talep nedeni ile yeni güzellik merkezleri açılmıştır. Kadınlar doğum yapmak, menopoza girmek ve diğer nedenler ile bölgesel kilo alma riski ile karşı karşıyadır. Özellikle doğum sonu kilolarından kurtulmak için bölgesel zayıflama hizmeti almak isterler.

Vücut şekillendirme işlemi bölgesel incelme için çok önemlidir. Özellikle basen ve karın bölgesindeki yağlar için kullanılabilir. Basen bölgesinin sıklaşması ve karın kaslarının belirginleşmesine yardımcı olur.

Vücut Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Vücut şekillendirme cihazları radyo frekans dalgaları ile çalışan cihazlardır. Frekanslar insan vücuduna verildiğinde vücutta bir dalgalanma oluşur. Bu dalgalanma sayesinde termal ısı etkisi yaşanır. Bilinenin aksine elektrokimyasal tepkime vermeden çalışan sistemlerdir. İnsanlar tarafından tercih edilmelerinin nedeni ameliyatsız bir işlem olmasıdır. Zayıflama cihazları ile kullanılabilir. Bu sayede etkisi daha fazla artar.

Vücut şekillendirme son yıllarda çok sık tercih ediliyor. Çalışan ve zamanı olmayan kişiler spor yapmaya fırsat bulamıyor. Zamanı olmayıp fit görünmek isteyen kişiler bu alana yöneliyor. Medikal estetik sektöründe çağ açan cihazlardır. Kadın ve erkekler bu cihazları kullanabilirler. Genellikle kadınlar için üretilmiş gibi bir algı bulunsa da erkekler de diledikleri zaman bu avantajlı işlemden yararlanabilir. Zayıflama cihazları soğuk lipoliz uygulaması ile çalışır ve yağ hücrelerini dondurarak yok eder.

Vücut Şekillendirme Cihazları

Vücut şekillendirme cihazları dirençsel elektrik transfer sistemi ile çalışır. Bazı markaların cihazlarında küçük iğneler bulunur. Bu iğneler yardımı ile lenfatik sirkülasyon desteklenir. Radyo frekans dalgaları kilo verdirmez. Cihaz ile vücut kontrolünün oluşması için en az iki ay düzenli olarak uygulanması gerekir.

 

Zayıflama cihazları daha sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar. Vücut metabolizmanızı hızlandırır ve vücutta biriken toksinleri de yok eder. Cerrahi olmayan müdahale ile kilo verebilmek için birebir uygun olan yöntemdir. Bu cihazlar kullanılırken diyet uygulamanız cihazlarının etkisini daha kısa sürede görmenize yardımcı olur.

Vücut Şekillendirme Cihaz Fiyatları

Vücut şekillendirme cihazı fiyatları bazı etkenler nedeni ile değişiklik gösterir. Cihazın markası, sahip olduğu çalışma şekli, iğne sistemlerine sahip olması ve dönemin kur akına göre değişiklik gösterir. Bu cihazlar kas yapısını ortaya çıkartırken aynı zamanda selüloit gibi cilt problemlerini de giderir.

Zayıflama cihazları fiyatları da ürünün markasına ve firmanın kendi fiyat politikasına göre değişir. Toplu alımlarda büyük indirimler uygulanabilir. Cihaz satın almadan önce araştırmanız gereken bazı kriterler vardır. Cihazın çalışma performansı, başarı etkisi, teknik özellikleri ve garanti süresi araştırılmalıdır. Firma satış temsilcilerine aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. İhtiyacınız olan cihaz modelini seçerseniz bu cihazların teknik özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı