Sponsorlu Bağlantılar

Zayıflarken Yorulmayın

Zayıflarken Yorulmayın

Zayıflamak veya var olan kilonuzu korumak bazı dönemlerde zor olabilir. Beslenme tarzı veya diğer etmenler de bu durumu daha da artıran noktalar olur. Ek besin takviyesi önerisi ile bu konuda yanınızda oluyorlar. Zayıflamak ve zayıf kalmak isteyenlere bu takviyeler metabolizma hızlandırarak yardımcı oluyor. Sürecin daha da etkili olması adına nasıl desteklenmesi gerekliğini, spor ve beslenme konusundaki tavsiyelerin neler olacağını dikkatle aktarıyorlar. Kalıcı olması adına uzun süreli ve düzenli kullanımın ise altını çiziyorlar.

Destekler Nelerdir?

Besin takviyesi alırken aç karnına kullanmanızı istiyorlar. Birkaç saat sonra da kahvaltı ile güne başlamalısınız. Böylece takviyeler tokluk hissi vermeye başlıyorlar. Aynı zamanda fazla su oranını da vücuttan atıyorlar. Bunun için mutlaka sporla desteklemek gerekiyor. Her gün düzenli yürüyüş yapmanızı da istiyorlar. Ek olarak yağ oranı yüksek olan besinlerle aranıza da mesafe koymanız en doğrusu olacaktır. Asitli ve alkollü içecekleri de kullanmanız konusunda sınırlandırmalar istiyorlar. Bu sayede sağlıkla zayıflayıp geldiğiniz kiloyu korumaya devam ediyorsunuz.

Kaynak: http://www.naturelcaps.com

Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı