Teknoloji

Espor turnuvası kupa heyecanı yeniden başlıyor

Voleybol, basketbol ve futbol sporlarına yaptığı katkıların yanı sıra Türkiye’de Espor dünyasının da önemli aktörlerinden olan Vestel ikinci kez kendi Espor turnuvasını düzenliyor. Haziran ayında düzenlenen Kupa Vestel’in hem katılım hem de izlenme oranlarının yüksek olması, Espor severlerden gelen talepler ve Vestel’in Espor alanını sahiplenmesi sonucu yeni bir Kupa Vestel heyecanı başlatılması kararı alındı.

 

Kupa Vestel, 28 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde düzenlenecek PUBG Mobile Turnuvası ile başlayacak ve 12-16 Ekim tarihlerinde yapılacak Rocket League ile devam edecek. Turnuva heyecanı devamında PUBG, CS:GO, PUBG Mobile ve sürpriz oyun turnuvaları ile devam edecek. Tüm turnuvaların sonlanmasının ardından Espor severlerin anket oylamalarıyla belirlenecek iki oyun ile büyük final düzenlenecek.

 

 45.500 TL’lik bir ödül havuzunda gerçekleşecek turnuva heyecanı, Kupa Vestel Twitch ve Vestel YouTube kanalı üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Hibya Haber Ajansı

Etiketler
Daha Fazla Göster

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı