BURSA (İGFA) – Bursa’da kırsal kalkınmanın sağlanması amacıyla fide-fidan temininden kaliteli üretimin sağlanmasına ve ürünlerin satış ve pazarlamasına kadar her alanda çiftçilere katkı sunan Büyükşehir Belediyesi, son olarak Bursa İli Hayvancılığı Geliştirme Birliği (HAGEL) aracılığıyla Orhangazi ve Mustafakemalpaşa ilçelerinde ekipman desteğinde bulundu.
Birer adet traktör arkası dal ve sap parçalama makinesi ile 48 bıçaklı rotavatörün teslim edildiği programa, Orhangazi Belediye Başkanı Bekir AYDIN, Hagel Meclis Başkanvekili Selami Ekeman, HAGEL Birlik Müdürü Düşünsel Şentürk, belediye bürokratları ve vatandaşlar katıldı.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.