BURSA (İGFA) – Özellikle Ramazan ayında tüketimi yoğun olan ürün grupları ve sektörleri mercek altına alan ekipler, Bursa’nın Mudanya ilçesinde de fırın ve marketlerde denetimlerini gerçekleştirdi.
Ekipler, Mudanyalıların daha sağlıklı gıda tüketmelerini sağlamak için fırınlarda gramaj ve hijyen kontrolü yaparken, marketlerde de son kullanma tarihi ile kasa-reyon fiyat farkı konularında denetimler gerçekleştirdi.
Zabıta ekiplerinin Ramazan ayı boyunca denetimleri süreceği öğrenildi.
GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024SPOR
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024GÜNDEM
26 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.